Tarihi Eser Taşıma

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
27 + 13 = ?
Enter the equation result to proceed

Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi eser taşımacılığı özen gerektiren taşımacılık hizmetlerinin başında gelmektedir. Söz konusu olan taşınacak eşyaların maddi ve manevi değeri oldukça fazla olduğundan herhangi bir hata durumunda telafisi mümkün değildir. Bunun için firmamız profesyonel bir hizmet ile tarihi eser taşıma işlemini oldukça kolaylaştırmıştır.

Tarihi eser taşımacılığında diğer taşımacılık türlerinde olduğu gibi belirli bir programa bağlı kalarak hizmet verilmektedir. Firmamız ile irtibata geçen müşteri, uygulayacağımız plan hakkında aydınlatılarak aklında herhangi bir soru kalmaması sağlanmaktadır.

Tarihi Eser Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Tarihi eser taşımacılığında ilk olarak taşınacak olan eşya ya da eşyaların boyut, ağırlık ve hassasiyeti hakkında bilgi alınıp firma tarafından buna göre bir ön hazırlık yapılmaktadır. Taşınma işleminin gerçekleşeceği gün mevcut adrese gidilerek taşınacak olan eşyalar paketlenir. Paketleme işlemi, eşyanın yapısına uygun ambalaj çeşidi seçilerek yapılır. Bu konuda hiçbir masraftan kaçınılmadan, eşyanın hasar almaması için gerekli tüm tedbirler alınır. Paketleme işleminin ardından ekipmanlar yardımıyla eşyalar nakliyat aracına taşınır.
Araç içerisindeki düzen önceden firmamız tarafından sağlanmış olup, herhangi bir sarsıntı veya devrilmeye karşı önlemler alınmış olmaktadır. Müşterinin arzu ettiği yeni adrese varıldıktan sonra eşyalar müşterinin belirttiği yere yerleştirilir. Paketler personellerimiz tarafından titizce açılarak tarihi eser eşyalar alındığı gibi yeni yerlerine bırakılır.

Tarihi Eser Taşımacılığında Güvence

Tarihi eser taşımacılığında müşterinin en büyük kaygısı eşyasına herhangi bir hasar gelmesidir. Bunun için firmamız hiçbir masraftan kaçınmadan, gerekli tüm ekipmanları sağlamaktadır. Ambalaj çeşitlerinden eşya için en uygununu seçip paketleme yapmaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz alanında deneyim kazanmış, gerekli eğitimi almış kişilerdir. Yaptıkları işi hassasiyetle ve sorumluluklarının bilincinde bir şekilde yerine getirirler.

Tarihi eser taşımacılığı için eşyaların güvence altında olması oldukça önemlidir. Firmamız her türlü aksiliği göz önünde tutarak müşteri ile karşılıklı bir yazılı sözleşme imzalamaktadır. Böylece müşterinin mağdur durumda kalmasının önüne geçilmektedir. Aksi bir durumda, müşterinin hasarı sigorta şirketi tarafından karşılanacağının teminatı verilmektedir.

Tarihi eser taşımacılığında fiyatlandırma sistemi çeşitli kıstaslara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunlardan biri taşınacak olan eşyaların miktar ve boyutudur. Bir diğer kıstas ise müşterinin bulunduğu adres ile gidilecek olan yeni adres arasındaki mesafedir. Bu gibi çeşitli durumlar hesaplanarak müşteriye taşıma hizmeti öncesinde net olarak uygun bir fiyat söylenmektedir.

Eczacıoğlu Nakliyat, müşteri memnuniyetini esas almış bir firma olarak, Tarihi eser taşımacılığı konusunda oluşabilecek hasarlara karşı her türlü önlemi sağlanmaktadır. Karşılıklı anlaşmalar ile müşterinin zor durumda kalmasına engel olunmaktadır.

 

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
30 + 6 = ?
Enter the equation result to proceed
Menü