Kurumsal

Profesyonel ve kurumsal bir yapı çerçevesinde kurumsal taşımacılık hizmetleri veren Eczacıoğlu Nakliyat, 57 yıllık tecrübesiyle Türkiye’deki birçok kurumun ilk tercihlerinden biri olmuştur.

Uluslararası kalite standartlarını dikkate alarak hizmet veren Eczacıoğlu Nakliyat, kalite, profesyonellik, uzman kadro gibi birçok artısıyla sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Eczacıoğlu Nakliyat, müşterilerinin istek ve önerilerini dikkate alarak hizmet vermektedir.

Firmamız taşıma işlemleri konusunda tüm yasal gereksinimleri sağlamaktadır. İş güvenliği, personel yeterlilik belgeleri, karayolları yönetmelik yetki belgeleri, sigortalama ve teminat gibi yasal prosedürlere uygun hizmet vermektedir.

Eczacıoğlu Nakliyat olarak profesyonel ekibimiz ve geniş araç-ekipman filomuz ile güvenli ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Ofis ve diğer taşıma süreçlerinde planlama yaparak, her türlü taşıma hizmetini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Eczacıoğlu Nakliyat olarak profesyonel çözümleri kaliteli hizmet anlayışıyla müşteriyle buluşturuyoruz. Karşılıklı güvene dayalı hizmet anlayışıyla, yasalara ve mevzuata uygun hizmet sunuyoruz. Güler yüzlü ve disiplinli dinamik kadromuzla kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Menü