İstanbul Tekstil Taşıma

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
21 - 7 = ?
Enter the equation result to proceed

İstanbul, Avrupa ve Ortadoğu arasında bir köprü olma görevi üstlenmektedir. Bu yüzden de tekstil taşımacılığı konusunda oldukça değerli bir konumda yer almaktadır. Çünkü; birçok uluslararası tekstil devi ile Türkiye, Ortadoğu bağlantısı sağlamaktadır ve çok önemli bir lojistik değere sahiptir.

Doğal olarak da bu birçok tekstil devinin taşıma işini yürütecek paydaşlara, ortaklara ihtiyacı vardır ve birçok tekstil üreticisi, devi tek başına bu kadar büyük çaplı bir taşımacılığı yürütemez. Bunun içinde uzman kadrolu, profesyonel hizmet sunan firmalara ihtiyaç duyar.

Çünkü; tekstil de tekstil taşımacılığı gibi bir sektördür ve her sektörde olduğu gibi gecikmelere tahammülü yoktur. Gecikmelerin yaşanmaması içinde her üretici sektörel bazlı araştırma yapmalı ve en güvenilir firmayı bulmalıdır.

Bunun içinde Eczacıoğlu Nakliyat gibi tekstil taşıma da uzman, profesyonel bir yapılanmaya sahip, tekstil taşıma konusunda en iyi kişiler ile çalışan nakliyat firmaları tercih edilmelidir.

İstanbul Tekstil Taşımacılığı

Neredeyse kıtalar arası bir bağlantı yolu olan İstanbul, iki kıta arasındaki tüm ithalat, ihracat faaliyetlerinin merkez noktalarından biri olmaktadır ve birçok sektörel dev ile ülkeleri buluşturan bir kanal görevi görmektedir. Bu sebeplerden dolayı da tekstil alanında yoğun bir akışın kontrolünden sorumludur.

Bu sorumluluk İstanbul’da tekstil taşımacılığı yapan her firmanın yürütebileceği bir akış değildir. Bu nedenle tüm akışı kontrol edebilecek firmalar ile görüşülmeli ve onlardan destek alınmalıdır.

Örneğin; üst düzey takım çalışması ve koordinasyonu sağlayabilen Eczacıoğlu Nakliyat bu alandaki en iyi firmalardan biri olmaktadır. Her açısıyla uzmanlık, deneyim barındıran ve önemli bir başarı geçmişine sahip Eczacıoğlu Nakliyat aynı zamanda da müşteri memnuniyeti ilkeleri ile eşsiz bir harman sunmakta ve her süreçte yanınızda olarak tekstil taşımacılığı işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

 

 

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
26 + 3 = ?
Enter the equation result to proceed
Menü