İstanbul Ofis Taşımacılığı

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
18 - 11 = ?
Enter the equation result to proceed

Ofis taşımacılığı hizmeti evden eve taşıma hizmeti ya da parça eşya taşıma hizmetine göre daha ayrıntılı ve titizlik gerektiren bir iştir. Ofis taşıma işleminde kamu ya da özel kurumlara ait eşya ya da ürünlerin korunması, evrak ve dosyaların eksiksiz bir biçimde teslim edilmesi son derece önemlidir.

Ofis taşımacılığı, mutlaka uzman personeller tarafından yapılması gereken ve dikkat isteyen bir hizmettir. Ofis taşıma işlemine başlamadan önce taşınacak ofiste keşif yapılır, ardından gerekli planlama yapılır. Taşıma işlemi için ofis malzemeleri özenle ambalajlanarak taşıma işlemi için tahsis edilen araca yüklenir. Ofis malzemeleri güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmış olur.

İstanbul Ofis Taşıma

Eczacıoğlu Nakliyat olarak ofis taşımacılığı hizmetini kusursuz ve güvenli bir şekilde sunmaktayız. İstanbul ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duyan tüm ofis sahiplerine hizmet vermekteyiz. Dikkatle yaptığımız ofis taşıma işleminde müşteri memnuniyetini önemsiyor ve işimizi özenli bir şekilde yapıyoruz.

Eczacıoğlu Nakliyat olarak ofis taşıma işlemini planlayarak yapmaktayız. Ofis taşımacılığına başlamadan önce keşif işlemi gerçekleştirilir. Uzman personel, taşınacak ofisin planlaması için ofiste incelemelerde bulunur. Firmaya gerekli bilgileri verir ve taşıma işlemi esnasında kaç uzman personelle çalışılacağı belirlenir. Bunun yanı sıra ofis malzemelerinin yapısı göz önünde bulundurularak uygun ambalaj çeşidi tespit edilir. Malzemelere göre uygun nakliyat aracı ayarlanır.

Ofis taşımacılığında uzman personel ofis malzemelerini özenle kolilere yerleştirir ve aynı özenle malzemeleri ambalajlama işlemini gerçekleştirir. Kıymetli evrak ve dosyalar dayanıklı ambalajlar içerisine yerleştirilerek taşıma işlemi sırasında zarar görmesi engellenir.

Ofis malzemeleri ambalajlandıktan sonra üzerine etiketler yapıştırılarak, malzemeleri kolayca bulunabilecek şekilde belirlenir. Taşınacak araca malzemeler özenle yerleştirilir. Eşyalar taşınırken son derece titiz ve dikkatli hareket edilmektedir.

Kaliteli ve güvenli taşımacılığın adresi Eczacıoğlu Nakliyat olarak profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile güvenli hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyen anlayışla yola çıkan firmamızda her türlü nakliye hizmetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Eczacıoğlu Nakliyat olarak ofis taşıma hizmetinde profesyonel çözümleri avantajlı fiyatları sizlerle buluşturuyoruz. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
25 - 1 = ?
Enter the equation result to proceed
Menü