İstanbul Mağaza Taşıma

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
28 - 3 = ?
Enter the equation result to proceed

İstanbul’un çok önemli bir ticaret, ekonomi merkezi olması ve aynı zamanda da çok büyük bir nüfusa ev sahipliği yapmasından kaynaklı olarak hatırı sayılır oranda bir tüketim alışkanlığı, tüketim yapısı bulunmaktadır.

Çünkü; neredeyse 16 milyon vatandaşa yaşam alanı tanıyan İstanbul, bu vatandaşların ihtiyaçlarının temini, gıdalarının temin edilmesi, kıyafet, ayakkabı ve benzeri gibi birçok şeyin hazırlanması için çok önemli bir kaynağa ihtiyaç duymaktadır. Aynı zamanda bu nüfusun tüketim alışkanlıklarını kullanmak isteyen birçok marka da bu pazar alanına girmek istemektedir ve bu da mağaza taşıma kavramını ortaya çıkarmaktadır.

İstanbul’un nüfusunun yoğun olmasından ve kalabalık olmasından kaynaklı olarak bu bölgede kendi şubelerini açmak isteyen markalarda mağazalarının taşınmasını isteyebilmekte ve ihtiyaca göre de yer değiştirmek istemektedir. Bunun dışında İstanbul’un çok büyük bir pazar olmasından dolayı birçok AVM yeni bölgelerde yapılanma içerisinde girmektedir ve her alışveriş merkezi için ayrı bir şubenin açılması da gereklilik arz etmektedir.

Çünkü; her alışveriş merkezi farklı bir hedef kitleye hitap etmekte ve bu hedef kitleyi kaybetmek istememektedir. Bunun için en iyi yolda o bölgeye her markanın yeni bir şube açması yani mağazasının bir şubesinin taşınmasıdır.

Bu da büyük bir taşımacılık sektörünü doğurmaktadır. Bu yoğun rekabetin olduğu mağaza taşımacılığı sektöründe de herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için uzman kadrolardan oluşan, profesyonel bir yapısı olan aynı zamanda da köklü bir yapıya sahip olan Eczacıoğlu Nakliyat gibi firmaların tercih edilmesi en doğru tercihlerden biri olacaktır.

Eğer sektörde uzman, profesyonel bir yapıya sahip olmayan firmalar ile mağaza taşımacılığı yaparsanız bu durum mağazanızın taşınma sürecinden büyük problemler doğurabilecektir. En temel problemlerden biri de nakliye sürecinde aksaklıkların yaşanması olacaktır. Mağazanızı açmayı planladığınız tarihte nakliye firmanız eğer gecikmeler yaşatırsa bu sizlerde maddi ve manevi kayıplara neden olacaktır.

İstanbul Mağaza Taşımacılığı

İstanbul’un eşsiz tüketim gücünden faydalanmak isteyen tüm markalar İstanbul’da mağaza açmak, şube açmak istemektedir. Ancak, mağaza taşımacılığı konusunda tereddütler yaşadıkları için de doğru adımlar atamamaktadırlar. Bunun en temel sebebi de herhangi bir gecikme, eşya kaybı yaşamak istememeleridir.

Çünkü: Birçok mağaza taşımacılığı yaptığını söyleyen nakliye firmaları bu konuda yetersiz kalmaktadır. Uzman kadroları ya da profesyonel çalışma yapıları olmayan bu firmalara da güven duyulmaması oldukça doğal karşılanmalıdır.

Ancak, Eczacıoğlu Nakliyat gibi uzman kadrolu, profesyonel yapılı mağaza taşımacılığı yapan firmaların bu bağlamda ayrı bir konumlandırma olduğunu söylemek gerekmektedir. Çünkü; bu firmalar hiçbir şekilde tarafları mağdur etmeyecek, müşterilerinin tüm ihtiyaçları için seferber olacak firmalardır ve zaten İstanbul Mağaza Taşımacılığı dendiği zaman akla ilk gelen ve sektörün en güvenilir firmaları arasında yer alan bir marka değeri vardır.

 

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
20 + 1 = ?
Enter the equation result to proceed
Menü