İstanbul Laboratuvar Taşımacılığı

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
21 - 1 = ?
Enter the equation result to proceed

Laboratuvar taşımacılığı, hassas ve değerli cihazların bulunması nedeniyle, laboratuvar ekipmanlarının ve eşyaların titiz bir şekilde taşınma hizmetini kapsamaktadır. Laboratuvar taşımacılığı diğer taşımacılık hizmetlerine göre daha fazla dikkat ve hassasiyet gerektirmektedir. Laboratuvar taşımacılık hizmetinde taşıma sırasında oluşabilecek zararlara karşı firmamız yüksek güvenlik tedbirleri alıp, taşıma işlemini belirli bir plan doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Laboratuvar Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Taşıma hizmetine başlamadan önce laboratuvarda bulunan ekipmanlar firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Özel taşıma işlemiyle yürütülen süreçte bütün riskli durumlar göz önünde bulundurularak taşıma işleminin en güvenli şekilde yapılmaktadır. Taşınması gereken malzemelerin hassas olması nedeniyle, taşıma işlemini gerçekleştirecek ekip alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Eczacıoğlu Nakliyat olarak malzemeleri taşırken son derece dikkatli davranarak yerleştirme işlemi gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Laboratuvar Taşıma

Taşımacılık sektörünün önemli hizmetlerinden biri olan laboratuvar taşıma hizmeti firmamızın profesyonel olarak sunduğu hizmetler arasındadır. Nakliyat sektörünün güvenilir adresi Eczacıoğlu Nakliyat, profesyonel laboratuvar taşıma hizmetini pratik ve güvenli bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Laboratuvar taşıma hizmetinde müşterilerin endişe ettiği en önemli konu, hassas ekipmanların herhangi bir hasar alabilecek olmasıdır. Firma personelimiz titiz bir çalışma ile ekipmanları özenli bir şekilde taşımaktadır. Firma personelimiz alanında deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Taşınma işlemi için en uygun ambalajlama ve araç belirlenerek müşterinin memnun kalması sağlanmaktadır.

Hizmet sırasında olası bir kazaya karşı müşteri ile yazılı bir sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşme sayesinde müşterini mağdur olmasının önüne geçilmektedir.

Müşteri memnuniyetini önemseyen ve işini titizlikle yapan firmamızla tanışmak ve hastane taşımacılığı için detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
18 + 14 = ?
Enter the equation result to proceed
Menü