İstanbul Fabrika Taşımacılığı

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
29 + 10 = ?
Enter the equation result to proceed

Üretim sektörünün temelini oluşturan fabrikalar hem sektör hem de ülkemiz açısından oldukça önemlidir. Fabrika kurulumunda hammaddeye ve pazarlara yakınlık gibi unsurlar dikkate alınmaktadır. Fabrikanın büyütülmesi ya da pazarın yer değiştirmesi ve üretimdeki diğer zorunluluklar nedeniyle fabrikanın yeri değiştirilebilir. Fabrikanın taşınması için fabrika nakliye şirketlerinden yararlanılmaktadır.

Eczacıoğlu Nakliyat olarak fabrika taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Fabrika taşımacılığı diğer taşıma faaliyetlerine oranla titizlik ve uzmanlık gerektiren bir taşıma hizmetidir. Fabrikada bulunan makine ve teçhizatlar ile yedek parçaların zarar görmeden yeni adresine ulaştırılması oldukça önemlidir.

Fabrika Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Fabrika taşıma işlemlerinden önce ön incelemenin yapılması gerekir. Fabrikada uzman personel tarafından inceleme yapılarak taşınma işlemi planlanır. Ambalajlama işleminin nasıl yapılacağı, nakliye aracı ve kaç personelle çalışılacağı inceleme sırasında tespit edilir ve bu bilgiler doğrultusunda planlama yapılır. Yetkililere gerekli bilgiler verilir ve taşınma için uygun gün belirlenir.

Taşınacak eşyalar uzman personeller tarafından özenle ambalajlanır. Eşyaların hassasiyetlerine göre uygun ambalajlama malzemeleri ile paketleme işlemi gerçekleştirilir. Taşımada yer alan araçlar her türlü yol şartına uygundur. Ambalajlanan eşyalar ve makineler zarar görmeyecek şekilde araca yüklenir. Araca yerleştirilen eşyalar üzerine ambalaj geçirilerek sıvı ve toza maruz kalmasının önüne geçilmiş olur. Firmamız eşyaların en uygun ve en güvenilir şekilde taşınmasını sağlayan bir sistemle çalışmaktadır.

Araca yüklenen eşyalar, yeni adrese aynı özenle personelimiz tarafından yerleştirilmektedir. Firmaya ait malzemenin hasar görmeden taşınması firmamızın sorumluluğundadır.

Fabrika taşımacılığında işçi gücünün yanı sıra alet ve mekanizmalar da kullanılmaktadır. Firmamızda fabrika taşımacılığında kullanılmak üzere alet ve malzemeler bulunmaktadır.

İstanbul Fabrika Taşıma

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adresi Eczacıoğlu Nakliyat olarak İstanbul fabrika taşıma hizmetinde profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız fabrika taşıma süreçlerini titizlikle yürütmektedir.

İstanbul fabrika taşıma hizmeti almak isteyen firmalar ile hizmet öncesinde yazılı sözleşme imzalıyoruz. Bu sözleşme ile müşterinin olası bir zarara karşı mağdur olmamasını sağlıyoruz. Taşıma işlemleri sırasında yaşanacak olası bir hasar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

 

 

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
23 + 5 = ?
Enter the equation result to proceed
Menü